Naše kompletní služby

Služby

Služby

Naše práce

Nový dům, administrativní objekt nebo třeba interiér Vám rádi přijedeme navrhnout nejen kamkoli po celé Praze, ale i do zbytku ČR. Dejte nám vědět, jak byste si spolupráci s naší společností představovali, a posuňte svoje bydlení na další úroveň! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Projektování staveb

Vytváříme kompletní projektovou dokumentaci ve všech jejích stupních, a to pro novostavby, přestavby i rekonstrukce rodinných a bytových domů, administrativních budov, průmyslových staveb a dalších typů objektů. Při zpracování projektové dokumentace zařizujeme také všechna potřebná stanoviska a vyjádření úřadů a klientům po celou dobu přípravy stavby nabízíme kvalifikované poradenství.

Poradenská činnost

Umíme Vám pomoct s čímkoli z oblasti architektury i stavebního inženýrství. Ať už stavíte nový dům pro svou rodinu, nebo komerční komplex, chceme, aby pro Vás proces návrhu, povolování stavby i výstavby proběhl pokud možno bez potíží. Zvládneme Vás provést všemi administrativními náležitostmi projektu, prokonzultovat s Vámi technické aspekty stavby, objasnit Vám jednotlivé fáze vytváření projektové dokumentace, poradit, jaké úřady budete potřebovat oběhat, nebo Vám dokonce sami kontakt s relevantními úřady zajistit.

Architektonické studie

Vytváříme architektonické studie a návrhy pro obytné i komerční prostory, pokaždé v úzké spolupráci s klientem a s maximálním respektem ke všem jeho požadavkům. Součástí naší práce při navrhování budov i interiérů je i vytváření vizualizací, které Vám pomohou Váš záměr prezentovat a objasnit si všechny jeho detaily.

Kompletní zpracování staveb na klíč

Ideální způsob, jak stavět, je mít pod kontrolou všechny svoje preference, ale přitom se zbavit povinností spojených s realizací objektu. Pokud budete chtít, rádi pro Vás zajistíme kompletní dodávku Vaší stavby na klíč – od architektonické studie a vizualiace, přes tvorbu projektové dokumentace a obstarání všech potřebných povolení až po samotnou realizaci stavby.

Zkušenosti s projektováním

Studio DD funguje už od roku 2007, kdy ho založil jeho majitel, architekt Ing. Kamil Dvořáček. Za více než 10 let naší existence jsme už desítkám klientů pomohli k jejich vysněnému domovu nebo novému firemnímu sídlu a pomohli jsme jim dát jejich představám jasný tvar. Spolupracujeme jak s jednotlivci, tak s firmami nebo třeba s veřejnými institucemi a svou práci se jim pokaždé snažíme maximálně přizpůsobit. Jsme rádi, že si zákazníci naší práce cení a jsou s ní spokojeni – a vidět výsledky naší práce všude kolem nás nám nepřestává dělat radost. Žádný architekt nemá nic cennějšího než důvěru svých zákazníků a my se ji snažíme udržet soustavným odborným vzděláváním a sledováním současných trendů. Potřebujete projekt nové stavby i Vy? Postaráme se o to, aby perfektně seděl Vašim představám. Zkuste se nám ozvat a získejte pro svůj projekt pomoc nejlepšího architekta!

Administrativní budova KPMG (úpravy kancelářských prostor, 2009)

Výrobní areál Joalis (2007)

Bytový dům Chotilsko (2007)

Penzion Křížova (2008)

Rodinný dům Nová Ves pod Pleší (2005)